You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Oferta dla firm

Wrocław jest dziś nazywany Mekką informatyków, konstruktorów i innych mniej lub bardziej technicznych zawodów pracujących w wielu prężnie rozwijających się firmach, pracujących na rynku polskim i europejskim, a co za tym idzie w krajach niemieckiego obszaru językowego. Językiem komunikacji biurowej jest oczywiście język angielski, ale coraz częściej na coraz to wyższym szczeblu język niemiecki okazuje się być dobrze widziany, a często nawet wymagany.


Więc jeśli macie w planie rozpocząć współpracę z firmą niemieckojęzyczną? A może chcecie rozszerzyć już istniejące kompetencje językowe swoich pracowników, bo a nóż przytrafi się kontrahent z Niemiec, Austrii lub Szwajcarii, a wiadomo, że po oficjalnych rozmowach dobrze jest zabłysnąć znajomością języka, kultury i obyczajów sąsiada.

A może już od dawna współpracujecie z firmą zza Odry, ale do tej pory język angielski był wystarczający, a dziś trzeba wysłać pracowników w delegację, a nie wszędzie dadzą sobie radę bez podstawowych zwrotów.

W ofercie:

  • kursy języka codziennego na poziomach od A1 do C2 (kurs z podręcznikiem),
  • kursy standardowe dla firm z elementami języka biznesowego,
  • kursy branżowe – kursy języka fachowego zorientowane na konkretną branżę,
  • Wirtschaftsdeutsch  – niemiecki w biznesie (kurs zorientowany ściśle na tematy biznesowe jak prezentacja firmy, tworzenie i odczytywanie statystyk, prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji jak również tworzenie dokumentacji i korespondencji handlowej)
  • przygotowanie do certyfikatów (potrzebnych zarówno w Polsce jak i żeby podjąć pracę w krajach D-A-CH-L)
  • lub kursy wg indywidualnych ustaleń i potrzeb.

Szczególnie polecamy!!  Cykl spotkań warsztatowych i szkoleń dla biznesu:  Die Deutschakademie

Forma, metody dydaktyczne i godziny zajęć dostosowane do potrzeb firmy (do ustalenia).

Na życzenie klienta zajęcia prowadzone są z dwójką lektorów na przemian (germanista i native speaker), żeby zarówno doskonale poznać struktury języka jak i ćwiczyć komunikację.