You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Konwersacje - Rede mit mir!

Wszystkie nasze kursy (z wyjątkiem kursów firmowych na prośbę klienta w jego siedzibie oraz warsztatów tematycznych) prowadzone są w formie online.

Uczyłeś się niemieckiego w szkole,  w dużej grupie?
A może miałaś obowiązkowy lektorat na studiach - na zaliczenie, ale były ważniejsze przedmioty niż język obcy?

Teraz okazuje się, że struktury gramatyczne jeszcze całkiem dobrze pamiętasz, czytasz maile i artykuły w necie, nawet nie ma problemu, żeby coś odpisać klientowi czy znajomemu i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie trzeba było się odezwać i bez zastanowienia sformułować dłuższą wypowiedź… Jeśli to Twój problem, to my jesteśmy po to, żeby go razem z Tobą rozwiązać.

Skontaktuj się z nami - porozmawiamy kilka minut i zaproponujemy odpowiedni kurs!

 

NOWOŚĆ - Konwersacje A

Na Konwersacjach A rozmawiamy, powtarzamy, tworzymy dialogi, opowiadamy o sobie, swoich preferencjach i potrzebach. Komentujemy aktualne tematy używając poznanych formuł i zwrotów i oczywiście uczymy się nowych struktur i słownictwa.

KONWERSACJE A to NOWY format online dla początkujących. Po semestralnych, rocznych czy intensywnych kursach "A" zapraszamy na spotkania 1x w tygodniu, żeby utrwalić nauczony materiał i przede wszystkim zacząć MÓWIĆ bez stresu i obaw.

 

Konwersacje B 

To kurs, w którym chcemy rozmawiać z Wami na tematy z życia codziennego, o Waszych zainteresowaniach, poglądach na świat, potrzebach, sprawach zawodowych i planach na przyszłość. Przed spotkaniem podamy lub wspólnie z Wami ustalimy temat kolejnych zajęć wraz z materiałami do przygotowania się, potrzebnymi zwrotami i przydatnym słownictwem.

A na zajęciach będziemy już tylko… mówić, konwersować, dyskutować, argumentować, definiować i przekonywać do swoich wersji zdarzeń, teorii czy poglądów.

 

Konwersacje C

To kurs dla osób, które swobodnie komunikują się w języku niemieckim, ale chcą doszlifować zwroty i nabrać odwagi w rozmowie. Obok codziennych czy światopoglądowych rozmów proponujemy naukę prezentacji, prowadzenia dyskusji, konferencji i negocjacji.

Kurs jest skonstruowany podobnie jak konwersacje B - materiały do przygotowania będą podane z wyprzedzeniem, a w trakcie rozmów na bieżąco korygowane są ewentualne błędy oraz uzupełniana leksyka. Na konwersacjach C czekają na Was nasi lektorzy z Niemiec i Austrii: Johanna, Ralf i Peter.

 

Konwersacje C w biznesie / Wirtschaftskonversationen C

Mówisz już bardzo dobrze po niemiecku, ale brakuję Ci pewności w sytuacjach biznesowych? Jak prowadzić negocjacje, rozmowy handlowe, przekonać klienta, rozpocząć współpracę i podpisać intratną umowę! To wszystko na konwersacjach w biznesie na poziomie C! 

Kursy

Kurs semestralny 30 jednostek lekcyjnych
15 spotkań x 90 min - 1x w tygodniu
930 zł
Kurs indywidualny terminy i ceny do ustalenia w zależności od:
  • ilości zajęć w tygodniu i kursantów,
  • formy kursu — w siedzibie firmy lub online
Kurs dla firm