You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Warsztaty tematyczne dla dzieci

Obok kursów języka niemieckiego zapraszamy również do udziału w warsztatach tematycznych. Zapraszamy nie tylko naszych kursantów, ale wszystkie dzieci, które chciałyby nas poznać. Będziemy się wspólnie bawić, piec, tworzyć teatr i rozwiązywać zagadki - i to wszystko po niemiecku. A rodzice będą mieli 3 godziny wolnego :)

Terminy i tematykę będziemy podawać z wyprzedzeniem na naszej stronie na Facebooku

Wielkanocne warsztaty dla dzieci 2023

 • Warsztaty Wielkanocne “Hipp Hipp Hurra - Der Frühling ist da!” - krótko przed Wielkanocą malujemy wspólnie pisanki i poznajemy wiosenne tradycje związane z tymi kolorowymi świętami, a zając wielkanocny z pewności szykuje niespodzianki.
   
 • Święto Światła “Fest des Lichtes” - warsztaty organizowane na przełomie października i listopada. Tematyka warsztatów nawiązuje do tradycji związanej pochodami i tworzeniem latarni na Świętego Marcina jak również tak lubiane dziś przez dzieci tradycja Halloween. Koszt uczestnictwa - 100 zł
 • Warsztaty Mikołajkowe “In der Weihnachtsbäckerei” - warsztaty grudniowe organizujemy w połowie grudnia i łączymy w niej tradycje i zabawy Mikołajkowo - Bożonarodzeniowe.
   
 • Warsztaty Zimowe “Winter, Winter…” - to nasza oferta na ferie zimowe…. czasem jedno- czasem kilkudniowe spotkania, gdzie poznajemy tajniki sportów zimowych, krajobrazów czy potraw spożywanych w krajach DACHL w zimie
   
 • Warsztaty teatralne  - od A do Z czyli od przydzielenia ról, przez tworzenie scenografii aż po występ i nagranie. 
   
 • Warsztaty letnie “Sommer-Camp” - stacjonarne lub wyjazdowe, pełne przygód, gier terenowych i podchodów, a także zwiedzania i innych atrakcji, ale przede wszystkim z solidną dawką języka niemieckiego.