You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Wieloletnia współpraca ze szkołą DeutschLab pomaga nam rozwijać kompetencje językowe, co wprost przekłada się na wyższą jakość komunikacji z kontrahentami z regionu DACHL.

Marcin Chruściel
Averna, Vice President Eastern Europe
Thomas Hansla
Key Solutions, CEO

Pani Agnieszka Miszczyk-Danko prowadziła kursy nauczania języka niemieckiego w naszej firmie, w której współpracujemy na co dzień z niemieckim klientami. Umiejętności nabyte przez naszych pracowników stanowiły duży plus w pozyskiwaniu nowych projektów. Pani Agnieszka to profesjonalistka, którą polecam.

Bardzo udana inwestycja w rozwój osobisty, lekcje dostosowane do moich potrzeb. Działa doskonale również w modelu zdalnym. Zajęcia mieszane z lektorem natywnym i polskim umożliwiają szybciej oswoić się z żywym językiem niemieckim.

Daniel Zaborowski
Syprosoft, Director of Employee Experience & Education
Paweł Sitny
Lekarz

Nauka z Deutschlab jest skuteczna i bezstresowa. Każda lekcja jest merytorycza i przebiega w świetnej atmosferze. Teraz nie odwołuję zajęć, bo mam inne plany, tylko odwołuję inne plany, bo mam niemiecki.

Polecam Agnieszkę jako lektora języka niemieckiego. Agnieszka uczyła mnie niemieckiego od samego początku. Później, podczas pracy w Niemczech wykorzystywałam wszystkie nabyte umiejętności. Lekcje są nie tylko „wydajne” naukowo, ale również przyjemne.

Agnieszka zaraziła mnie sympatią do niemieckiego. Polecam!

Anna Walter
Head of Administration & Controlling
Paweł Grygiel
Director of Automotive

Swoją współpracę w zakresie nauki języka niemieckiego rozpocząłem ze szkołą Pani Agnieszki w czerwcu 2019 roku. Język niemiecki nie był dla mnie nowy, spędziłem wiele lat ucząc się gramatyki i słówek, jednak dopiero interaktywne lekcje pozwoliły mi na nawiązywanie i prowadzenie dialogów. We współpracy z Panią Agnieszką najbardziej na podkreślenie zasługują: entuzjazm i pozytywne podejście do ucznia (widać, że nauczyciel bardzo lubi to, co robi) - zwłaszcza w realiach codziennej pracy, gdzie nie zawsze jest wystarczająco dużo czasu na dodatkową naukę, niekonwencjonalność metod nauczania – wplatanie gier i zabaw językowych, quizów, które mi jako wzrokowcowi znacznie ułatwiają proces nauki oraz elastyczność i możliwość dostosowania się do kalendarza pracy. Polecam również formę nauki zdalnej, która w obecnej sytuacji pozwala na ciągłość nauki – narzędzia dostarczane są przez Panią Agnieszkę.

Pani Agnieszka jest nauczycielką języka niemieckiego obdarzoną niezwykłą zdolnością skutecznego nauczania i indywidualnego podejścia do człowieka. Była w stanie nawet mnie, osobę, która nie przepadała za językiem niemieckiem, do niego przekonać, a nawet sprawić, że polubiłam się go uczyć. To dzięki Deutschlab mogłam bez problemu, w dość krótkim czasie, nauczyć się języka niemieckiego w słowie, piśmie i mowie i zdać, wymagany do uzyskania prawa wykonywania zawodu w Niemczech, egzamin państwowy. Obecnie pracuję w Niemczech od kilku lat jako Oberärztin i z przyjemnością stwierdzam, że decyzja o rozpoczęciu nauki nowego języka, w wieku 34 lat!, zwłaszcza u takiej nauczycielki jak Pani Agnieszka, była jedną z najtrafniejszych w moim życiu. Serdecznie dziękuję i polecam.

Dr med Monika Horanin
Ordynator w klinice neurochirurgi w Dreźnie
Anna Dubowska
Prawnik

Gorąco polecam kursy prowadzone przez Deutschlab: nowoczesne metody nauczania, profesjonalizm, wysoki poziom merytoryczny, angażujące i niezwykle urozmaicone zajęcia oraz indywidualne podejście gwarantują opanowanie języka. Rekomenduję wszystkim osobom chcącym zarówno rozpocząć naukę od podstaw, jak i efektywnie podnieść swoje kompetencje językowe.

Ralf jest nie tylko wyrozumiałym nauczycielem, ale również wspaniałym partnerem do rozmowy. To przyjemność móc z nim rozmawiać i się uczyć. Jest zawsze pozytywnie nastawiony. Polecam go wszystkim, którzy chcą bezstresowo nauczyć się języka niemieckiego.

dr inż Marek Woda
Politechnika Wrocławska
Małgorzata Korzeniewska
Przedsiębiorca

Od dwóch lat uczestniczę w zajęciach z języka niemieckiego powadzonego przez szkołę pani Agnieszki. Zajęcia prowadzone są bardzo interesująco i profesjonalnie. Różnorakie filmiki i quizy to tylko niektóre z niespodzianek, jakie zapewniają nam lektorzy Deutschlab, abyśmy jeszcze bardziej „wsiąknęli” język. Zawsze poza nauką towarzyszy nam dobra zabawa, przez co język i jego nauka stają się jeszcze bardziej przyjemne. Wystarczy powiedzieć, że 3 godziny mijają nie wiadomo kiedy, a i z niecierpliwością oczekuje się następnych zajęć.

Es ist die wichtigste Kunst des Lehrers, die Freude am Schaffen und Erkennen zu erwecken”

Ralf jest idealnym nauczycielem dla osób wymagających – prowadzi zajęcia na wysokim poziomie merytorycznym i metodologicznym, dobrze dostosowane do stopnia opanowania języka przez uczniów oraz ich oczekiwań domenowych (np. niemiecki w biznesie). Co istotne, zarówno materiały, jak i zakres tematyczno-leksykalny dostosowane są również do zainteresowań uczniów i np. ich oczekiwań względem poznania kultury i historii krajów DACH.

Jako zawodowy tłumacz, a dawniej też nauczyciel języka angielskiego, doceniam konwersacje z Ralfem za profesjonalizm, przygotowanie dydaktyczne (które wyróżnia go od zwykłych native speakerów) oraz cierpliwość i wnikliwość w wyjaśnianiu wszelkich niuansów i zawiłości języka niemieckiego. Do tego jego naturalna wymowa dobrze przygotowuje ucznia do kontaktu z żywym, autentycznym językiem mówionym.

Jarosław Szymański
Product Manager w firmie IT