You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Deutschlab - Laboratorium języka niemieckiego

Eksperymentuj z nowoczesnymi metodami nauki,

Odkryj własną technikę

Doświadczaj języka w praktyce

Wypróbuj naukę z nami!

 

DeutschLab - Laboratorium języka niemieckiego to szkoła, w której nie tylko uczymy języka niemieckiego, ale jak sama nazwa wskazuje, odkrywamy go, doświadczamy i eksperymentujemy. Wykorzystujemy innowacyjne metody, ale też stare i sprawdzone receptury…. A to wszystko po to, żeby nasi kursanci, uczniowie Deutschlab - Laboratorium niemieckiego wychodzili od nas z potrzebną wiedzą i praktycznymi doświadczeniami.

Stawiamy na komunikację, wykorzystujemy autentyczne sytuacje zarówno w życia codziennego jak i zawodowego, konwersujemy z Nativspeakerami, dyskutujemy, prezentujemy, czytamy i słuchamy, oglądamy niemieckie filmy, a czasem spotykamy się wieczorem w knajpkach, co gwarantuje nam najlepsze osłuchanie się i obycie z językiem…. A zdobyte umiejętności uzupełniamy potrzebnymi strukturami i wzorami gramatycznymi.

Rozwijamy wszystkie sprawności językowe: słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie.

Nasi lektorzy to profesjonaliści! Zdobywaliśmy nasze doświadczenie przez wiele lat, na wielu uczelniach zarówno w Polsce jak i krajach DACHL i innych zakątkach Europy. Eksperymentowaliśmy i odkrywaliśmy tajniki metodyki w różnych szkołach językowych, na szkoleniach, konferencjach i warsztatach… po to, by stworzyć możliwie najbardziej kompetentny zespół fachowców.

Znamy zwyczaje, tradycje, mentalność i kulturę krajów niemieckojęzycznych.

Uczymy języka potrzebnego do codziennej komunikacji, ale nasi lektorzy specjalizują się również w takich dziedzinach jak: niemiecki w biznesie, niemiecki dla branży medycznej, prawniczej, turystycznej i oczywiście w branży IT.

Ze szczególną uwagą czekamy też na Młodych Laborantów.

W reakcje i interakcje wchodzimy wg zapotrzebowań naszych kursantów…. Czy to kurs w naszej siedzibie, na zamówienie firmy w siedzibie firmy, czy też eksperymentalnie w „pięknych okolicznościach przyrody” lub z własnego, wygodnego fotela w trakcie zajęć online.

Z nami nie możesz nie pokochać języka Goethego, Einsteina czy Mozarta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Euer DeutschLab Team