You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Niemiecki w Medycynie

Wszystkie nasze kursy (z wyjątkiem kursów firmowych na prośbę klienta w jego siedzibie oraz warsztatów tematycznych) prowadzone są w formie online.

Niemiecki dla medyków to kurs słownictwa i struktur gramatycznych potrzebnych do pracy w służbie zdrowia. Lekarzy przygotujemy do egzaminu języka fachowego w Niemczech, czytania i pisania dokumentacji medycznej oraz konwersacji z pacjentami i personelem medycznym.

Kursy

Kurs semestralny 30 jednostek lekcyjnych
15 spotkań x 90 min - 1x w tygodniu
1215 zł
(min 3 uczestników)
Kurs indywidualny terminy i ceny do ustalenia w zależności od:
  • ilości zajęć w tygodniu i kursantów,
  • formy kursu — w siedzibie firmy lub online
Kurs dla firm

Pani Agnieszka jest nauczycielką języka niemieckiego, obdarzoną niezwykłą zdolnością skutecznego nauczania i indywidualnego podejścia do człowieka. Była w stanie nawet mnie, osobę, która nie przepadała za językiem niemieckiem, do niego przekonać, a nawet sprawić, że polubiłam się go uczyć. To dzięki Deutschlab mogłam bez problemu, w dość krótkim czasie, nauczyć sie języka niemieckiego w słowie, piśmie i mowie i zdać, wymagany do uzyskania prawa wykonywania zawodu w Niemczech, egzamin państwowy. Obecnie pracuję w Niemczech od kilku lat jako Oberärztin i z przyjemnością stwierdzam, że decyzja o rozpoczęciu nauki nowego języka, w wieku 34 lat!, zwłaszcza u takiej nauczycielki jak Pani Agnieszka, była jedną z najtrafniejszych w moim życiu. Serdecznie dziękuję i polecam.

Dr med Monika Horanin
Ordynator w klinice neurochirurgi w Dreźnie