You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

O nas

Liczba 13 nie musi być pechowa, a w naszym przypadku chyba jest zdecydowanie szczęśliwa. To właśnie 13 lat temu wróciłam z Niemiec, dokąd wyjechałam po studiach we Wrocławiu, żeby jeszcze trochę postudiować i poznać autentyczny język, ludzi i kulturę Niemiec. A Ralf właśnie wtedy podjął decyzję o przyjeździe do Polski,  zamieszkaniu we Wrocławiu i nauczeniu się naszego jakże trudnego języka polskiego.

Poznaliśmy się w jednej z najlepszych szkół językowych we Wrocławiu, prowadzonej wówczas przez wspaniałego człowieka, który nie tylko wspierał nas, szkolił, ale przede wszystkim pozwalał rozwijać swoje pasje i nabierać doświadczenia w tym w czym każdy z nas był najlepszy. I tak to się zaczęło....

W tym czasie każde z nas, czasem osobno, a czasem razem prowadziliśmy różnorodne kursy, szkolenia, warsztaty, obozy językowe i spotkanie międzybranżowe. Braliśmy udział w wielu konferencjach, warsztatach i spotkaniach zarówno w Polsce jak i za granicą, co pozwoliło nam zebrać ogromne doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego. Jako lektorzy, trenerzy czy w końcu metodycy stworzyliśmy wiele naszych własnych materiałów szkoleniowych i kursów autorskich języka branżowego, codziennego, a także kursów dla dzieci. Jesteśmy też egzaminatorami międzynarodowych certyfikatów językowych.

A co najważniejsze spotkaliśmy na naszej drodze profesjonalistów - ludzi, którzy nauczają języka niemieckiego z ogromną pasją i zaangażowaniem - specjalizujących się w nauczaniu języka medycznego, prawniczego, języka w biznesie czy branży IT, ale też uznanych tłumaczy, wykładowców oraz lektorów kochających pracę z dziećmi.

I wreszcie po latach zbierania doświadczeń postanowiliśmy stworzyć nasz DeutschLab - Laboratorium języka niemieckiego, gdzie będziecie mogli poznać i uczyć się z nami i naszymi przyjaciółmi.

Jeśli nas już znacie, z innych szkół językowych, warsztatów czy kursów firmowych to zapraszamy do współpracy…. jeśli jeszcze się nie znamy, to zachęcamy do spróbowania nauki u nas!

Agnieszka i Ralf

Wasz zespół DeutschLab